Kufle reklamowe | MABAPI Sp. z o.o.


Kufle reklamowe | MABAPI Sp. z o.o.

Nazwa Firmy: MABAPI Sp. z o.o.
WWW: https://mabapi.pl
NIP 1182121105
Adres Płocka 17
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-231
Telefon 601 219 550

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Kufle reklamowe | MABAPI Sp. z o.o. MABAPI Sp. z o.o.:

Jeśli planujesz rozpoczęcie kampanii reklamowej, akcji marketingowej lub po prostu chcesz podarować swoim klientom ciekawy prezent, powinieneś skorzystać z usług prezentowanej firmy, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji najlepszych gadżetów reklamowych. Mabapi wykonuje zlecenia dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Do realizacji trafiają często zlecenia o bardzo niskim nakładzie.

Dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się kufle reklamowe. Dostępne są modele ceramiczne oraz szklane. W obu przypadkach na ich powierzchnię można nanosić grafiki zatwierdzone przez klientów. Ciekawą i często wybieraną opcją jest użycie do ozdabiania srebrnej farby. Ten rodzaj aplikacji powoduje, że każdy kufer wygląda ekskluzywnie.

Ceny poszczególnych usług są uzależnione przede wszystkim od nakładu danego towaru oraz użytej techniki nanoszenia grafik reklamowych. Stali odbiorcy mogą liczyć na dodatkowe rabaty, które premiują ich przywiązanie do marki. Zamówienia są realizowane w trybie ekspresowym.

Data dodania: 26-02-2023
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu