Czyszczenie drenażu • "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Czyszczenie drenażu •

Nazwa Firmy: "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
WWW: https://bioexpert.pl/
NIP 5271456878
Adres Białostocka 22
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-741
Telefon 780 137 396

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Czyszczenie drenażu • "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

Klienci, którzy poszukują wysokiej jakości środków czystości, mogą przejrzeć ofertę sklepu z naturalnymi preparatami. Dostępne są tutaj ekologiczne preparaty, które z pewnością przydadzą się w każdym domu. W asortymencie znajdują się produkty do prania. Saszetki wielokrotnego użytku skutecznie usuwają zabrudzenia i bakterie z różnych rodzajów tkanin. Mogą po nie sięgnąć osoby, w których domach mieszkają małe dzieci i alergicy. Zawierają magnez, który sprawia, że ubrania stają się świeże i czyste. 

W sklepie bioExpert można zaopatrzyć się także w inne preparaty wzbogacone o bakterie saprofityczne, biosurfaktanty, enzymy, kwasy naturalnego pochodzenia, olejki eteryczne i mikroelementy. Są one skuteczne i bardzo wydajne. Klienci znajdą tutaj również środki umożliwiające czyszczenie drenażu. Są przeznaczone dla osób, które posiadają przydomowe oczyszczalnie ścieków. Biopreparaty przedłużają żywotność instalacji, usprawniają rozkład tlenowy materii organicznej, redukują tłuszcze i nieprzyjemne zapachy. 

 

Data dodania: 23-03-2023
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu