Zaginarki ręczne


Zaginarki ręczne

Nazwa Firmy: P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
WWW: https://zaginarki.net/
NIP
Adres Kolejowa 8c
Miejscowość Kęsowo
Kod pocztowy 89-506
Telefon +48 607 10 28 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Zaginarki ręczne P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla:

Firma Prod-Masz oferuje maszyny blacharskie przeznaczone do użytku profesjonalnego w warsztatach dekarskich i samochodowych czy zakładach przemysłowych. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży przedsiębiorstwo doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować najwyższej jakości urządzenia w przystępnej cenie.

Wśród chętnie wybieranych artykułów znajdują się zaginarki ręczne. Urządzenie jest dostępne w kilku wersjach, więc każdy, niezależnie od wymagań, dobierze odpowiedni model. Maszyna wyróżnia się solidną konstrukcją i posiada regulację belek. Do zestawu można dokupić noże krążkowe oraz inne akcesoria. Asortyment zawiera także zwijarki oraz żłobiarki. Wszystkie produkty są zgodne z wytycznymi CE i objęte gwarancją producenta. Podmiot oferuje korzystne rabaty dla stałych klientów.

W serwisie należącym do przedsiębiorstwa można dokonać napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Warto skorzystać z usług rzetelnej i terminowej firmy.

Data dodania: 21-05-2023
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu